TOGAF® EA Training – Practitioner training
In deze TOGAF Practitioner training verdiep je jouw kennis van TOGAF en leer je de methodiek toepassen. In deze training ga je verder waar de Foundation ophoudt: de analyse, toepassing en uitvoering van de TOGAF-standard in enterprise architectuur.
Je leert hoe je als enterprise architect opereert in een organisatiecontext en hoe je effectief stakeholdermanagement toepast. Je gaat dieper in op de fasen van de Architecture Development Method (ADM): van architectuurvisie tot de fases B, C en D voor ontwikkeling en E, F en G voor implementatie. Ook komen verandermanagement en requirementsmanagement uitgebreid aan bod. Verder leer je werken met de Open Group Library, toepasselijke technieken om ADM-werk te ondersteunen, en het Architecture Content Framework en architectuurniveaus om een compleet en overzichtelijk architectuurlandschap te organiseren.
Praktijkgerichte training
De training richt zich sterk op praktische toepassing en maakt gebruik van realistische scenarios en cases. Je past de TOGAF-technieken toe op veranderingsvraagstukken en leert hoe je stakeholdermanagement en governance effectief inzet om architectuurtrajecten te laten slagen.
Inclusief examenvoucher en proefexamen
Na deze training ben je optimaal voorbereid op het officiële TOGAF® Enterprise Architecture Part 2 (Praxtitioner) examen. Dit examen is inbegrepen via een examenvoucher en kan worden afgelegd bij een Pearson Vue testcentrum op een moment naar keuze. Om je goed voor te bereiden ontvang je tevens gratis proefexamens.
Voor wie?
Deze training is geschikt voor professionals die hun enterprise-architectuurkennis willen verdiepen. Zoals enterprise-architecten, solution-architecten, IT-architecten, IT-managers, business analisten en IT-consultants. En voor professionals die het TOGAF® Enterprise Architecture Part 2 (Praxtitioner) examen willen afleggen.
Wat levert deze training jou op?
Na afloop kun je de ADM-fasen B tot en met G toepassen om gestandaardiseerde en herbruikbare architecturen te ontwikkelen en te implementeren. Je beheerst stakeholder- en verandermanagement, requirements handling en kunt technieken uit de Open Group Library professioneel inzetten.
Voorkennis
TOGAF® EA Training – Foundation of vergelijkbare kennis. Het cursusmateriaal en het examen is in het Engels. Een goede beheersing van de Engelse taal is vereist.
Lesmateriaal
Je ontvangt digitaal en Engelstalig lesmateriaal.
Inclusief examenvoucher en proefexamen
Na deze training ben je optimaal voorbereid op het TOGAF® Enterprise Architecture Part 2 examen van The Open Group. Het examen is inbegrepen via examenvouchers die je kan inwisselen bij een Pearson Vue testcentrum op een moment dat jou uitkomt.
Het Practitioner-examen (Part 2) is een open boek-examen gebaseerd op een scenario en meerkeuzevragen. Dit examen duurt 90 minuten (geslaagd bij 60%). Om je goed voor te bereiden op het examen ontvang je gratis proefexamens.
Let op: het examen is Engelstalig. Er wordt echter extra tijd toegekend wanneer Engels niet je moedertaal is.
Vervolgtraining
Je ICT kennis verder uitbreiden? Bekijk dan eens onze andere trainingen voor ICT-professionals.
Bekijk ook de 5-daagse ‘TOGAF® EA Training – Foundation & Practitioner (incl. examenvouchers & proefexamens)’
Loyaliteitskorting
Wij zijn blij met jou als loyale cursist. Daarom ontvang je 5% loyaliteitskorting op onze trainingen wanneer je je inschrijft voor een volgende training. Meer info over loyaliteitskorting.
This TOGAF Enterprise Architecture Training Course is being run by Vijfhart in association with Mundo Cognito and is accredited by The Open Group. TOGAF® is a registered trademark of The Open Group.