signon telefoonnummerSignOn op TwitterSignOn op LinkedInSignOn op Facebook

over signon
Home » Over SignOn » Referenties » Kamer van Koophandel

Microsoft Office trainingen en Lotus Notes

“Onze mensen vinden de trainingen leerzaam,  heel leuk en motiverend”

Marjon Hammer, medewerker afdeling P&O bij de Kamer van Koophandel

“Al meer dan vijf jaar verzorgt SignOn alle Excel trainingen voor ons - van basisniveau tot gevorderd en expert niveau. Doordat SignOn van tevoren het niveau van mensen bepaalt, krijgt iedereen een uitdagende, leerzame training. Hun enthousiaste, persoonlijke aanpak, het meedenken met ons en hun flexibiliteit, zelfs op hele korte termijn, maakt voor ons echt het verschil.”

 

  • Klant: Kamer van Koophandel
  • Bedrijfsactiviteit: De Kamer van Koophandel helpt ondernemers met ondernemen. Niet alleen door het bieden van een up-to-date Handelsregister waarin ondernemers informatie over alle ondernemingen in Nederland kunnen vinden. Maar ook door het aanbieden van seminars, online informatie en adviesgesprekken.  Een  belangrijke hoofdtaak van de Kamer van Koophandel te Eindhoven is het stimuleren van de regionale economie. 
  • Omvang: 200 medewerkers. 
  • SignOn trainingen: alle Office trainingen (Microsoft en Lotus Notes ) in-company. 
  • Opleidingswensen: training en cursus voor alle niveaus, basis, gevorderd, expert, maar ook voor onze financiele professionals. Belangrijke trefwoorden voor ons: snel, flexibel, persoonlijk, meedenken, goede terugkoppeling. Maatwerk met een ‘personal touch’ dus.